تاریخ امروز : دوشنبه, 28 مرداد 1398

آئين نامه معادل سازي دروس و دروس افتاده

رای دهی:  / 0
ضعیفعالی 

 

 آئين نامه معادل سازي دروس و دروسافتاده

 

کمينه

    

بخشنامه شماره 16636/4/34 مورخ 2/9/84 دانشگاه جامع در خصوص دروس افتاده و معادلسازی دروس

 

1-                 در دوره های پودمانی اگر دانشجویی در دو دروس از یک پودمان (حداکثر به ارزش 5 واحد) مردود شود می تواند پودمان بعدی را در کنار دروس افتاده اخذ نماید.در غیر اینصورت باید فقط دروس افتاده را در کنار دروس عمومی تکرار نموده و حق اخذ پودمان جدید را ندارد.

2-                 چنانچه دانشجویان پودمانی در صورت پذیرفته شدن در آزمون ورودی به نظام آمزشی ترمی راه یابند در این صورت شورای آموزشی مرکز می تواند درسهای گذرانده شده عمومی با نمره 12به بالا و بقیه درسهای گذرانده شده با نمره 13 به بالا را معادلسازی نماید.

3-                 شورای اموزشی مرکزمی تواند برای دانشجویان پودمانی که قبلاً در دانشگاههای دولتی واحدهایی را گذرانده اند علاوه بر دروس عمومی ، دروس پایه آنان (تعداد واحد درسی و محتوای دروس مشترک دارد) با نمره 12 به بالا معادلسازی نماید.

4-                 شورای آموزشی مرکز می تواند برای دانشجویان پودمانی که قبلاً در دانشگاههای آزادواحدهایی را گذرانده اند علاوه بر دروس عمومی با نمره 12 به بالا دروس پایه آنان (تعداد واحد درسی و محتوای دروس مشترک دارد)با نمره 14 به بالا را معادلسازی نماید.                     

 

مسیر سایت

اوقات شرعی

سخن روز

نقل قول برای روز دوشنبه یا قاضِیَ الْحاجات : ای برآورنده ی حاجت ها

 با دوستت آرام بیا، بسا که روزى دشمنت شود، و با دشمنت آرام بیا، بسا که روزى دوستت شود - زندگی کوتاهتر از آن است که لحظاتت را به دست غم بدهی - اگرکسی خوبی های تو را فراموش کرد،تو خوب بودن را فراموش نکن - هیچکس مجبور نیست انسان بزرگی باشد،تنها انسان بودن کافیست
تاریخ شمسی :
دوشنبه - ۲۸ مرداد - ۱۳۹۸
تاریخ قمری :
الإثنين / 18 ذو الحجة / 1440
تاریخ میلادی :
Aug 19 2019
ساعت :