تاریخ امروز : دوشنبه, 28 مرداد 1398
رای دهی:  / 3
ضعیفعالی 

 

معرفي مركز آموزش علمي كاربردي اداره کل ورزش و جوانان یزد

 

 مركز آموزش علمي – كاربردي اداره کل ورزش و جوانان یزد در سال 1391 با مجوز وزارت علوم تحقيقات و فن آوري تحت نظارت دانشگاه جامع علمي – كاربردي با حمايت وزارت ورزش و جوانان کشور تاسيس و راه اندازي گرديده است  و با 4 رشته ( مربیگری پایه ژیمناستیک، مربیگری پایه کاراته، مربیگری پایه آمادگی جسمانی،مربیگری پایه شنا)در مقطع کاردانی وبا 2 رشته(مدیریت اماکن ورزشی،تغذیه ورزشی)در مقطع کارشناسی به فعالیت خود ادامه می دهد .

 

آموزشهاي علمي – كاربردي :

 

 آموزشهاي علمي – كاربردي با هدف انتقال دانش و ايجاد مهارتهاي شغلي و حرفه اي ، رشد و شكوفايي استعداد هاي ذاتي افراد براي     تصدي مشاغل و حرف گوناگون ، بهنگام كردن و ارتقاء دانش و مهارت شاغلين و افراد جامعه ، برنامه ريزي و اجرا ميگردد تا افراد را براي انجام كار مورد نظر به توانايي لازم برساند . برنامه هاي آموزشي علمي – كاربردي از طريق تجزيه و تحليل شغل و تعيين دانش و مهارت لازم براي انجام آن طراحي شده و در چارچوب نظام علمي –كاربردي تدوين مي گردد.

 

هدف از تاسيس مركز :

 

 هدف اساسي از تاسيس اين مركز تامين نيازهاي آموزشي كاربردي فدراسیون ها و باشگاه ههای ورزشی کشور و به منظور ارتقاء سطح آگاهي هاي فني و تخصصي افراد و تامين و تربيت نيروي انساني متخصص مورد نياز در زمینه تربیت بدنی مي باشد . با توجه به رشد توسعه ورزش و اهمیت روز افزون آن بین جوامع ، نياز به تربيت نيروي كاردان متخصص و ارتقاء سطح علمي افراد موجود در کشور ، اجراي دوره هاي علمي – كاربردي بعنوان يك ضرورت اجتناب ناپذير محسوس مي باشد . در اين راستا مرکز علمی کاربردی اداره کل ورزش و جوانان یزد با برخورداري از امكانات و فضاهای ورزشی مناسب امیدوار است گامی مؤثر در جهت توسعه و ارتقاء ورزش استان بردارد.

 

آدرس مرکز :یزد ، میدان امام علی ، مجموعه ورزشی شهید نصیری، مرکز آموزش علمی کاربردی اداره کل ورزش و جوانان یزد

 

شماره تلفن: 37204100-035

 

مسیر سایت

اوقات شرعی

سخن روز

نقل قول برای روز دوشنبه یا قاضِیَ الْحاجات : ای برآورنده ی حاجت ها

 با دوستت آرام بیا، بسا که روزى دشمنت شود، و با دشمنت آرام بیا، بسا که روزى دوستت شود - زندگی کوتاهتر از آن است که لحظاتت را به دست غم بدهی - اگرکسی خوبی های تو را فراموش کرد،تو خوب بودن را فراموش نکن - هیچکس مجبور نیست انسان بزرگی باشد،تنها انسان بودن کافیست
تاریخ شمسی :
دوشنبه - ۲۸ مرداد - ۱۳۹۸
تاریخ قمری :
الإثنين / 18 ذو الحجة / 1440
تاریخ میلادی :
Aug 19 2019
ساعت :